Mediflora

Bukle Dostu* Kıvırcık ve Dalgalı Saçlara Özel Nem Yükleyici Saç Jeli

410,00 TL
Kampanya
-->
 •  Bukle dostu ile kıvırcık ve dalgalı saçlarınız için her gün 'güzel saç günü' :). Özel silikonsuz formül, Hyaluronik asit, panthenol (provitamin B5) Bodrum Lavantası ve keten tohumu ekstraktı ile saçınızın her bir telini sevgiyle sarar, dış etmenlerden korur, elektriklenmesini önler ve hacimli, mükemmel bukleler ve dalgalar sağlarken, saçların nemini kaybetmesine engel olur, saçta birikim yapmaz bir yıkamada durulanır, saçlarınızı ağırlaştırmaz. 

   Bu ürün doğal yapısında bukle ve dalga formu olan saçlardaki, bukle ve dalgaları ortaya çıkarır, saçın doğal buklesini belirginleştirir ve güzelleştirir. Doğal yapısında dalga ve bukle formu olmayan düz saçların şeklini değiştirmez.

  leaf-icon-png-14 (1).jpg (83 KB)Hyaluronik asit ve sodium PCA ile saç tellerini nemlendirir
  leaf-icon-png-14 (1).jpg (83 KB)Panthenol ile saç tellerini güçlendirir
  leaf-icon-png-14 (1).jpg (83 KB)Sentetik koku & sentetik renklendirici içermez
  leaf-icon-png-14 (1).jpg (83 KB)Zararlı kimyasallar içermez
  leaf-icon-png-14 (1).jpg (83 KB)Silikon içermez
  leaf-icon-png-14 (1).jpg (83 KB)Hayvansal ürün İçermez 


  İçindekiler:

  Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water (Sevtopolis Lavanta Suyu), Linum Usitasissimum (Flax Seed) Hull Extract (Keten Tohumu Ekstraktı), Sodium PCA, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Caprylhydroxamic Acid (and) Glyceryl Caprylate (and) Glycerin, Lactic Acid

  125 ml

  Kullanımı:

  Temiz ve nemli saça eşit miktarda, buklelere nazikçe şekil vererek uygulayın. Saçlarınızı doğal olarak ya da difüzör/vigo yardımı ile kurutun. Ürün her bir buklenin ve dalganın etrafını sararak, sertleşecektir. Saçlarınız tamamen kuruduktan sonra, tüm saçınıza aşağıdan yukarıya hareketlerle masaj yapın, masaj esnasında sertleşen ürün yumuşayacak ve uzun süre şeklini koruyan bukleler/dalgalar ortaya çıkacaktır. Saç şeklinizi tazelemek isterseniz saçlarınızı hafifçe ıslatarak ürünü aktive edebilir, saçlarınıza yeniden şekil verebilirsiniz, uykudan sonra, spordan sonra hiç farketmez bukle dostu ile her dem güzel bukleler 

   

   

  Üretimimizin her aşaması el yapımı olarak, bitkiler kullanılarak gerçekleştirilmektedir, bu nedenden dolayı ürünler arasında renk ve görüntü farklılıkları olması normaldir.

  Natural.jpg (113 KB)crueltyfree.jpg (104 KB)ZARARLI.jpg (100 KB)noartificialfragnances.jpg (95 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.