Mediflora

Bebek ve Anne Kremi

220,00 TL
 Bebeğiniz ve sizin için saf ıtır yağlı besleyici, çok amaçlı krem. 
Kampanya
-->
 •  Bebeğiniz ve sizin için saf ıtır yağlı besleyici, çok amaçlı krem. İçerdiği saf hindistan cevizi, kakao, aspir, ıtır yağları, provitamin B5 ve e vitamini ile bebeğinizin cildini dış etmenlerden korur, tahrişi ve pişiği önler. Yetişkinler de el, ayak, yara, dudak bakımında kullanabilir.

  leaf-icon-png-14 (1).jpg (83 KB)
  Sentetik koku ve renklendirici içermez
  leaf-icon-png-14 (1).jpg (83 KB)
  Zararlı kimyasallar içermez
  leaf-icon-png-14 (1).jpg (83 KB)
  Hayvansal ürün içermez
  leaf-icon-png-14 (1).jpg (83 KB)
  Su içermez
  leaf-icon-png-14 (1).jpg (83 KB)
  Koruyucu içermez
  leaf-icon-png-14 (1).jpg (83 KB)
  Saf bitkisel yağlar ile formüle edilmiştir     


  İçindekiler:

  Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter (Kakao Yağı), Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Hindistan Cevizi Yağı), Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil (Aspir Yağı), Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax (Kandelilla Mumu), Tocopherol( E Vitamini), Panthenol, Pelargonium Graveolens(Rose Geranium) Oil (Itır Yağı)

  45 gr


  Kullanımı:

  Bebeğinizin bez değişiminden sonra veya banyosundan sonra masaj kremi olarak kullanabilirsiniz. Kendiniz için tüm vücudunuzda, özellikle de el, ayak, dudaklar, dirsekler gibi kurumaya eğilimli bölgeleri nemlendirmek için kullanabilirsiniz.

  Serin ve kuru yerde saklayınız. Ambalajın içine su kaçırmamaya dikkat ediniz. İçerisindeki kakao yağı, kristalleşip minik kakao yağı tanecikleri oluşturabilmektedir. İşlenmemiş saf kakao yağı kullanmamızdan kaynaklanan doğal bir durumdur. Üretimimizin her aşaması el yapımı olarak, bitkiler kullanılarak gerçekleştirilmektedir, bu nedenden dolayı ürünler arasında renk ve görüntü farklılıkları olması normaldir.


  Natural.jpg (113 KB)crueltyfree.jpg (104 KB)noartificialfragnances.jpg (95 KB)ZARARLI.jpg (100 KB)

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.